DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muzeum Kraslické dráhy

Poptávka

 

Poptávka 

 

 Náš spolek je neziskovou organizací. Proto přivítáme jakoukoliv formu sponzoringu.

 

 

  • Lidi
Zveme do svých řad další zájemce všech věkových kategorií. Přivítáme každého, koho zaujme naše činnost a naše cíle, kdo si naším prostřednictvím bude chtít realizovat svůj zájem o železnici, kdo bude ochoten v její prospěch věnovat něco ze svého volného času. Nabízíme zajímavou činnost a dobrý kolektiv.Lidi schopné udělat něco pro věc a zadarmo řadíme na první místo důležitosti. Bez dobrovolníků není činnost neziskové organizace vůbec myslitelná. Uplatní se zde snad každý. Nemusíte být zrovna členem našeho spolku, aby jste se mohli zúčastnit například pracovních brigád v Muzeu Kraslické dráhy nebo na akcích pořádaných naším spolkem.
  • Finance

Asi jako každá nezisková organizace máme mnoho plánů a cílů,už ale méně financí.Pokud budete ochotni přispět jakoukoliv částkou ,kontaktujte nás.Partnerům a sponzorům na oplátku nabízíme prezentaci v muzeu,na webových stránkách a na akcích pořádaných naším spolkem.Také na největší naší akci „Mikulášská Jízda“ kterou letos navštívilo na 2200 lidí z blízkého i dalekého okolí.Reklamu je možné umístit i na jízdenkách v průvodci muzeem a dalších tiskovinách.

  • Historický materiál

Vyzýváme všechny ty, kteří mají různé tiskoviny,fotografie,uniformy či jiné předměty z železničního provozu a z provozu na trati Sokolov-Kraslice, a chtěli by přispět ke sbírkám Muzea Kraslické dráhy, nechť nás kontaktují.

Relikvie nám můžete jen zapůjčit.Bude o ně dobře postaráno,popřípadě provedena oprava nebo renovace.

  • Materiál na opravu

Při opravách a údržbě exponátů a budovy samé je potřeba různý materiál - barvy syntetické i malířské,štuky,omítky, dřevo i palivové , plechy,okapy, dlažba, spojovací materiál atd.. 

 

  • Za kolik

Je přirozené, že za služby a věci se platí. V řadě případů se však jedná o penězi těžko ohodnotitelné předměty a to pak záleží na dohodě obou stran. Nebudeme zastírat, že darované poptávané předměty nám udělají největší radost.

Pokud nám chcete pomoci ve výše uvedených položkách nebo i jiným způsobem, nejprve nás raději
kontaktujte . Děkujeme.

 

Domů